INTEGRACYJNE SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się Drugie Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Szkoły Specjalnej Podstawowej w Śmiłowie oraz uczniów z oddziału integracyjnego klasy VIa w Drobinie.

Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – pan Andrzej Samoraj, Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach – pani Beata Jakubowska wraz z uczniami i opiekunami, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie – pani Marta Samoraj wraz z uczniami i opiekunami oraz Rodzice uczniów klasy VIa.

 

Imprezę rozpoczęli uczniowie klasy VIa częścią artystyczną, w którą zaangażowali się również rodzice. Podczas uroczystości nie zabrakło Mikołaja, który obdarował prezentami zaproszone dzieci i ich opiekunów. Nasi uczniowie otrzymali także upominki, za które bardzo serdecznie dziękujemy.

 

Po części artystycznej wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku i wspólnych rozmów. Najmłodsi goście mogli spędzić ten krótki czas w specjalnie przygotowanym dla nich „kąciku”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie Mikołajkowego Spotkania. A radość i uśmiechy na twarzach dzieci niech będą dowodem na to, że warto…

Bo KIEDY ŚMIEJE SIĘ DZIECKO, ŚMIEJE SIĘ CAŁY ŚWIAT (JANUSZ KORCZAK)

GALERIA