PRZYSTANEK PROFILAKTYCZNY PAT-u PDF Drukuj Email

W dniach 17- 18 listopada odbył się Przystanek profilaktyczny PaT- u, w którym wzięliśmy udział 11- osobową grupą pod opieką p. E. Jarzębowskiej i p. M. Szmulewicz. 
Całe przedsięwzięcie odbyło się w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie. Uczestnicy współpracowali z opiekunami na warsztatach wokalnych, teatralnych, decoupage’u oraz dobrego słowa. Organizatorzy podzielili się z nami także doświadczeniami dotyczącymi realizacji międzynarodowego projektu „YOUTHBANK”, którego celem jest wyłonienie i szkolenie młodzieżowych liderów działających na rzecz swojej społeczności lokalnej.

 

 

Poza warsztatami mogliśmy nawiązywać nowe znajomości i zacieśniać więzi poprzez wspólne rozmowy, tańce i nocleg. Bardzo dobrze się bawiliśmy i czekamy na kolejne tego typu imprezy (otrzymaliśmy już zaproszenie z Wąbrzeźna na wiosenny „Kreatywny weekend dla młodzieży”).
Dziękujemy za wsparcie w realizacji wyjazdu paniom E. Kisielewskiej i M. Kinalskiej oraz p. dyrektorowi B. Banaszczakowi, dzięki któremu uzyskaliśmy fundusze na pokrycie kosztów transportu.

 

GALERIA