OBIETNICA ZUCHOWA PDF Drukuj Email

13 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie odbyła się uroczysta Obietnica Zuchowa dwóch gromad: „Żywioły”  i „Leśne duszki”, oraz Przyrzeczenie Harcerskie drużyny „Płomyki”.  W skład naszych drużyn wchodzą dziewczęta i chłopcy, którzy kochają zabawę i przygodę. Obietnica zuchowa stała się okazją do zaprezentowania naszego rocznego dorobku.

Na naszą uroczystość przybyli: hm. Joanna Banasiak, hm. Adam Wenkler, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj, p. Paweł Rogulski, ks. Proboszcz Andrzej Kucharczyk, Dyrektor Szkoły p. Bogdan Banaszczak, Pani wicedyrektor Lena Wójcik, Pani wicedyrektor Elżbieta Orłowska, przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Bogdańska, Zuchy i Harcerze z Łęga Probostwo oraz rodzice.

GRAFIKA

 

To były wyjątkowe chwile dla wszystkich zuchów i harcerzy, którzy pracowali i czekali na ten dzień, w którym z dumą będą nosić znaczki zuchowe i krzyże harcerskie. Wiele emocji wzbudził sam moment ślubowania. Po części oficjalnej wszyscy uczestnicy spotkania udali się na słodki poczęstunek, który przygotowali rodzice.

Zuchy i ich opiekunowie, wszystkim sympatykom i przyjaciołom przekazują serdeczne podziękowania.

CZUWAJ !