DZIEŃ SENIORA PDF Drukuj Email

W dniu 7 listopada 2017r. swoją obecnością zaszczycili nas  emerytowani nauczyciele i pracownicy naszej szkoły. Tego dnia obchodziliśmy ich święto - Dzień Seniora. Nasi goście, jak co roku, zostali serdecznie powitani przez Dyrektora Szkoły p. Bogdana Banaszczaka.  Nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń – poprzednicy obecnego dyrektora „wyrwani” przez niego do odpowiedzi przytaczali ciekawe fakty z historii szkoły, przywoływali do pamięci sylwetki tych, którzy tę szkołę tworzyli. Gośćmi specjalnymi świętujących Seniorów byli: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – p. Andrzej Samoraj oraz ks. Proboszcz – Andrzej Kucharczyk.

 

Z okazji tego wyjątkowego święta uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną, podczas której swoje umiejętności aktorsko-wokalne zaprezentowały klasy Va i VIa przygotowane przez p. K. Czernik, p. M. Mielczarską-Szmidt i p. A. Rokicką. Tańcem popisał się przed gośćmi zespół „Ekspresja” prowadzony przez p. E. Kisielewską a niezwykłym wokalem Ania i Kornel z kl. IIa gimnazjum. Samorząd Uczniowski SP przygotował dla naszych Seniorów upominki w postaci drewnianych magnesów z pamiątkowym wpisem „Dzień Seniora, 7 listopada 2017”.

 

GALERIA