BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH PDF Drukuj Email

26 października do naszej szkoły przybyły nietuzinkowe osoby. Wśród przebranych uczniów klas I-V Szkoły Podstawowej oraz zaproszonych uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogotwórsku gościliśmy między innymi św. Maryję, św. Faustynę, św. Barbarę patronkę górników, Biskupa, Joannę d`Arc oraz całe grono roześmianych Aniołów.

Uczniowie podczas imprezy tańczyli m.in. do utworów "Gdy Wszyscy Święci idą do nieba", "Taki duży, taki mały może świętym być", przygotowanych przez Panią Małgorzatę Plebaniak, która wraz z gimnazjalistkami zachęcała dzieci do wspólnej zabawy.

Szanowne Jury wybrało 10 najciekawiej przebranych uczniów. Spośród nich wyróżniono dwoje uczniów, którzy otrzymali tytuł Świętej i Świętego Balu. Wszyscy otrzymali drobne upominki.

Dziękujemy tym, którzy sprawili, że mogliśmy przenieść się na chwilę w niebiański świat.

Organizatorzy: p. Małgorzata Plebaniak oraz p. Joanna Komorowska. Wsparcie: p. Katarzyna Czajka, p. Monika Mikołajewska, p. Magdalena Cecelska.

GALERIA