TYDZIEŃ DOBREGO CHLEBA I ZDROWEGO STYLU ŻYCIA – MARZENIA I… ZUMBA PDF Drukuj Email

Po degustacji pysznego chleba na zakwasie nadszedł czas na kolejne działania, by zadbać o stan ciała i ducha. O tym, jak ważne jest pielęgnowanie w sobie marzeń i realizowanie powziętych postanowień, rozmawiali uczniowie klasy IIIa SP. Przy okazji okazało się, że dziewczęta też marzą o kopaniu piłki czy wspinaczce, nie ustępując sprawnością fizyczną chłopcom.

 

 

Wszyscy uczniowie - niezależnie od płci i wieku - mogli natomiast aktywnie spędzać czas długich przerw na sali gimnastycznej, pląsając w rytmie zumby.  Nad przebiegiem tej sympatycznej akcji tanecznej czuwała p. E. Kisielewska z członkiniami zespołu Ekspresja. Cieszy nas, że do zabawy z uczniami naszej szkoły włączyli się również goście z Rogotwórska. Przypominamy, że o zdrowie warto dbać przez cały rok.

 

GALERIA