MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA PDF Drukuj Email

15 maja 2017r. odbył się konkurs ,, Mistrz Pięknego Czytania” celem konkursu było propagowanie kultury czytelniczej, podniesienie poziomu czytelnictwa, kształcenie umiejętności pięknego czytania na głos i rozumienia czytanego tekstu oraz wyrabianie nawyku czytania jako formy spędzenia wolnego czasu. Zadaniem uczestników było przeczytanie dowolnego wybranego przez ucznia prozy lub poezji oraz tekstu przygotowanego przez bibliotekę szkolną. Do konkursu przystąpiło: - 12 uczniów ze szkoły podstawowej i 12 uczniów z gimnazjum. Komisje konkursowe wyłoniły najlepiej czytających uczniów.

GALERIA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

  • I miejsce    –  Ziółkowska Kinga kl. VC
  • II miejsce   –  Baczyński Kacper kl. VB
  • III miejsce  –  Modzelewska Julia kl. IVB

Wyróżnienie – Milewska Weronika kl. IVB

GIMNZJUM

  • I miejsce    –   Łacińska Jolanta  kl. II B
  • II miejsce   –  Szmeja Aleksandra kl. II A
  • III miejsce  –  Lewandowska Weronika IIA

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w innych konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną .