ZAWODY MIEDZYPOWIATOWE PDF Drukuj Email

W dniu 10.05.2017r. na orliku w Mochowie odbyły się zawody międzypowiatowe w piłce nożnej sześcioosobowej dziewcząt ze szkół podstawowych. Do zawodów przystąpiły trzy drużyny, mistrzowie powiatów płockiego, sierpeckiego i miasta Płock. Powiat płocki reprezentowała Szkoła Podstawowa z Drobina, powiat sierpecki Szkoła Podstawowa z Mochowa, a miasto Płock Szkoła Podstawowa nr.  23. Zawody rozegrane były  systemem każdy z każdym. W turnieju zajęliśmy drugie miejsce, co umożliwiło nam udział w finale wojewódzkim w Ostrołęce.

 

Nasz skład: Puchalska Alicja, Kowalska Zuzia, Kraszewska Patrycja, Witkowska Ola, Lewandowska Oliwia, Maciejewska Weronika, Michalak Alicja, Komorowska Natalia, Kobierecka Amelia, Milewska Ola, Gradomska Julia, Brodel Wiktoria.

Opiekunem i trenerem dziewczynek był Weresiński Bartłomiej.