WIOSENNE POTYCZKI SPORTOWE PDF Drukuj Email

Dnia 21 marca 2017 r. uczniowie z kl. I-III Szkoły Podstawowej powitali wiosnę na sportowo. W turnieju wzięli udział także uczniowie ze szkół podstawowych w Łęgu Probostwie, Cieszewie, Rogotwórsku. Tego typu turniej odbył się już po raz trzeci. Młodzi sportowcy świetnie się bawili. Na koniec spotkali się na słodkim poczęstunku, którego sponsorami były dwie duże cukiernie: Polcorn z Ciechocinka oraz Hortex Płock i p. Remigiusz Morawski prezes stacji Statoil w Drobinie, Starosta Powiatu Płockiego oraz Marszałek województwa mazowieckiego.

 

Zaproszonymi gośćmi byli: V-ce prezes Wisły Płock p. Tomasz Marzec, menadżer Wisły Płock p. Michał Nagrodzki, piłkarz piłki ręcznej p. Maciej Gębala z menadżerem  oraz p. Artur Brzeziński trener aikido z Płocka, który dał pokaz w/w techniki ćwiczeń z uczniami.

Organizatorkami były: p. Elżbieta Ogrodzińska, p. Katarzyna Romanowska  i p. Olga Skierska

GALERIA