TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ PDF Drukuj Email

W dniu 24.01.2017r. w ramach gimnazjalnego  projektu edukacyjnego odbył się PIERWSZY KARNAWAŁOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. Pomysłodawcami i uczniami, którzy realizowali ten projekt było  czterech chłopców z klasy 2A gimnazjum: Redel Szymon, Sala Bartłomiej, Przybyszewski Michał i Łazarski Kacper.

Do zawodów zgłosiło się 40 uczniów z sześciu  klas: 3a, 1a, 3b, 2a, 1b i 3c. Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, następnie rozegrany został tzw. „krzyż”, który wyłonił drużyny do meczu finałowego i meczu o trzecie miejsce. Trzecie drużyny z grup zagrały o 5 miejsce. W meczu o  3 miejsce zagrały klasy 1b z 3c, a w finale klasy 3b z 3a. Mecz finałowy zakończył się remisem 1:1 i o zwycięstwie decydowały rzuty karne, w który lepsi okazali się chłopcy z 3a.

 

Końcowa tabela:

1 miejsce – 3a

2 miejsce – 3 b

3 miejsce – 1b

4 miejsce – 2b

5 miejsce – 3c

6 miejsce – 1a

Podczas turnieju odbył się konkurs żonglerki, który wygrał Kwiatkowski Damian. Damian został także najlepszym strzelcem turnieju zdobywając 6 bramek. Najlepszym zawodnikiem i bramkarzem został Puchalski Maciej. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy wygranej drużynie i wszystkim uczestnikom oraz organizatorom.

Opiekunem grupy projektowej był Weresiński Bartłomiej.