Szkolny konkurs z języka angielskiego "English Is Fun" PDF Drukuj Email

Dnia 23. 11. 2016 r. przeprowadzono konkurs z języka angielskiego – English Is Fun. W konkursie wzięło udział 25 uczniów klas II-III SP. Konkurs został przygotowany i przeprowadzony przez nauczycieli języka angielskiego – p. Agnieszkę Jaszczak i p. Annę Brzezińską. Celem konkursu było zainteresowanie uczniów klas młodszych nauką języka angielskiego oraz zachęcanie do rozwijania swoich umiejętności językowych i poszerzania zasobów wiedzy. Uczniowie odpowiadali na dwadzieścia pięć pytań sprawdzających znajomość języka angielskiego. W każdym pytaniu były podane trzy odpowiedzi i należało podkreślić prawidłową odpowiedź. W konkursie można było uzyskać 25 punktów.

Zwycięzcami konkursu English Is Fun zostali:

1. ZUZANNA MARCINKOWSKA   KL III B - 25/ 25 PUNKTÓW
2. WERONIKA GRUDA               KL III D - 25/25PUNKTÓW
3. KINGA ZIEMBIŃSKA              KL III D- 25/ 25 PUNKTÓW

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY. WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE.

ORGANIZATORZY KONKURSU