I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3" chłopców PDF Drukuj Email

W dniu 17.11.2016r uczniowie ze Szkoły Podstawowej pojechali do Maszewa na  powiatowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” chłopców. W turnieju wzięły udział cztery drużyny: Słupno, Sikórz, Łąck i Drobin. Chłopcy z Drobina zagrali trzy mecze kolejno ze Słupnem, Sikorzem i Łąckiem wygrywając wszystkie, co dało im I miejsce.  Drugie miejsce zajęli uczniowie ze Słupna, trzecie z Sikorza a czwarte z Łącka.  Zawody powiatowe to najwyższy etap rozgrywek w mini siatkówce „3”, więc szczególne gratulacje dla drużyny i trenera. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w składzie: Spychała Wiktor, Orlikowska Kacper, Wróblewski Wiktor, Skrocki Kamil, Czapliński Igor, Waleriański Jakub, Grzelak Jakub, Tomkalski Szymon.

Opiekę trenerską nad drużyną sprawował Weresiński Bartłomiej.