I miejsce w zawodach powiatowych w mini piłce siatkowej "3"dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 15.11.2016r. z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej „3” dziewcząt. Po wygraniu zawodów rejonowych do Drobina przyjechały drużyny ze Słupna i Brudzenia. Uczennice z Drobina zagrały dwa mecze kolejno ze Słupnem i Brudzeniem wygrywając obydwa wynikiem 2:0 co dało im I miejsce. Drugie miejsce zajęły uczennice ze Słupna, a trzecie z Brudzenia. Zawody powiatowe to najwyższy etap rozgrywek w mini siatkówce „3”, więc szczególne gratulacje dla drużyny i trenera.

 

 

Na duże brawa zasłużyła nasza najlepsza zawodniczka Asztemborska Ania, która zdobyła najwięcej punktów i najlepiej broniła. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w składzie: Komorowska Natalia, Zbyszyńska Oliwia, Kolczyńska Ramona, Gruda Oliwia, Lewandowska Oliwia, Mikołajczyk Julia, Kraszewska Natalia, Milewska Aleksandra, Marcinkowska Wiktoria, Kardasz Oliwia, Skierkowska Oliwia, Skierkowska Julia, Asztemborska Ania, Gradomska Julia.

Opiekę trenerską nad drużyną sprawował Weresiński Bartłomiej.