Rejonowe zawody w mini piłce siatkowej PDF Drukuj Email

W dniu 8.11.2016r z Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się rejonowe zawody w mini piłce siatkowej  „3” dziewcząt i chłopców.  Po wygraniu zawodów  gminnych do Drobina przyjechały drużyny z Bielska, Sikorza, Maszewa , Brudzenia.

Uczennice z Drobina grały trzy mecze kolejno z Maszewem, Bielskiem i Brudzeniem wygrywając wszystkie co dało im I miejsce.  Drugie miejsce zajęły uczennice z Brudzenia , umiejscawiając się przed Bielskiem i Maszewem. Reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wystąpiła w składzie: Komorowska Natalia , Zbyszyńska Oliwia , Kolczyńska Ramona, Gruda Oliwia, Lewandowska Oliwia, Mikołajczyk Julia , Kraszewska Natalia, Milewska  Aleksandra, Marcinkowska Wiktoria, Kardasz Oliwia , Skierkowska Oliwia, Skierkowska Julia, Asztemborska Ania, Gradomska Julia. Opiekę trenerską nad drużyną miał zaszczyt sprawować Weresiński Bartłomiej.

Chłopcy z Drobina zagrali trzy mecze kolejno z Bielskiem , Sikorzem i Maszewem również wygrywając wszystkie spotkania  co dało im I miejsce.  Drugie miejsce zajęli uczniowie  z Sikorza , umiejscawiając się przed Bielskiem i Maszewem. Reprezentacja chłopców naszej szkoły wystąpiła w składzie: Spychała Wiktor, Orlikowska Kacper, Wróblewski Wiktor, Skrocki Kamil, Czapliński Igor, Waleriański Jakub, Grzelak Jakub, Tomkalski Szymon. Opiekę trenerską nad drużyną miał zaszczyt sprawować Krysztofiak Hubert.

Dwie pierwsze drużyny  dziewcząt i chłopców jadą na zawody powiatowe.