Aż chce się uczyć słówek… PDF Drukuj Email

Od września chętni uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjum biorą udział w programie Insta.Ling dla szkół. Jest to aplikacja, która wspomaga proces nauki słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego. Nauczyciel przydziela uczniom słówka, a dzieci w domu w dowolnym momencie powtarzają je korzystając z tej aplikacji internetowej. Uczestnictwo w programie Insta.Ling udostępnia uczniom, nauczycielom i rodzicom bezpłatny dostęp do systemu.

Ponadto rodzice mogą w dowolnym  momencie zalogować się na platformę i sprawdzić postępy dziecka w nauce słówek.

Instrukcja logowania dla rodzica:

  1. Wejdź na stronę http://instaling.pl/login
  2. Utwórz nowe konto rodzica i zaloguj się
  3. Wejdź w "Uczniowie i języki" -> "Dodaj ucznia"
  4. Wprowadź login i hasło dziecka, aby obserwować jego postępy

Link do strony: www.instaling.pl