ZAKOŃCZENIE AKCJI „POLA NADZIEI” PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 24 czerwca 2016 16:54

Po „Antygonie” i kweście przy kościele nadszedł czas na odrobinę zabawy połączonej ze zbieraniem datków na rzecz Hospicjum Płockiego. Tym razem za kwotę wrzuconą do hospicyjnej puszki można było wylosować niezwykły „fant” (dzieci np.: możliwość stanięcia za ladą sklepiku szkolnego, malowanie twarzy, zasadzenie rośliny w ogródku szkolnym, lekcję śpiewu, ekscytujące doświadczenie chemiczne, zajęcia orgiami, jogging z nauczycielem, umieszczenie pozdrowień na stronie szkolnej, specjalny deser na stołówce, drugie śniadanie, obraz, rozgrywkę szachową, zaś  dorośli między innymi: przejażdżkę motocyklem, drzewko bonsai czy  ciasto na zamówienie).

W sumie dzięki kweście w mieście i w szkole uzbieraliśmy 1910, 58 zł (tysiąc dziewięćset dziesięć złotych i pięćdziesiąt osiem groszy).

Dziękujemy wszystkim  osobom, które wsparły instytucję dbającą o godność ludzi chorych i cierpiących.

Poprawiony: niedziela, 26 czerwca 2016 13:58