Loteria wiosenna PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 23 kwietnia 2016 21:10

LOTERIA NADCHODZĄCEJ WIOSNY

Nie tak dawno cieszyliśmy się Mikołajem i zimową aurą, a tu już trwają przygotowania do Świąt Wielkanocnych, zaś z nieba coraz częściej uśmiecha się do nas słońce zapowiadające rychły początek wiosny. Aby umilić ten czas gościom sklepiku szkolnego, przygotowaliśmy dla nich LOTERIĘ NADCHODZĄCEJ WIOSNY. Wśród loteryjnych fantów znalazły się między innymi gadżety, które wylicytowaliśmy podczas ostatniego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli włączyć się do naszej zabawy oraz życzymy, aby okres Wielkiej Nocy przyniósł uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły wiele radości i dowodów na to, że każdy kolejny dzień może przynieść nam DUCHOWE ZMARTWYCHWSTANIE.