Pasowanie na "Świetliczaka" w roku szkolnym 2015/2016

17 listopada 2015r. w naszej świetlicy odbyło się ważne wydarzenie. Tego dnia włączyliśmy uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej do świetlicowej gromady. Na uroczystość jakże ważną dla naszych najmłodszych przybyli: pani dyrektor Bożena Woźniak, pani wicedyrektor Hanna Szymańska oraz oczywiście rodzice. Tego dnia mieliśmy przyjemność wysłuchania części artystycznej przygotowanej przez pierwszaków oraz przez ich starszych kolegów i koleżanki. Najmłodsi zostali poddani kilku próbom. Mianowicie z uśmiechem na twarzy wypili sok z cytryny, rozwiązywali zagadki wspólnie z rodzicami oraz wykazali się znajomością regulaminu świetlicy szkolnej. Po pomyślnie zdanym egzaminie pani dyrektor dokonała pasowania na "świetliczaka" i wręczyła pamiątkowe dyplomy. Uczniowie klasy III a uczęszczający na zajęcia świetlicowe przygotowali dla wszystkich zgromadzonych teatrzyk kukiełkowy pt. " Zagubiona droga", po czym wszyscy bawiliśmy się śpiewając i tańcząc.


Dziękujemy za udział najmłodszym, za wyrozumiałość i cierpliwość starszym a wszystkim za wspólną, wesołą zabawę.

Nauczyciele świetlicy.

Galeria zdjęć