V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Już po raz drugi nasza szkoła uczestniczy w akcji V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia, organizowanej w dniu 25 września 2015 r. pod hasłem: Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to akcja edukacyjna, odbywająca się zawsze w ostatni piątek września, która ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także uświadomić, iż znajomość tabliczki mnożenia jest niezbędna w życiu codziennym.

Czeka Was sporo atrakcji. Przede wszystkim egzaminy na Ekspertów Tabliczki Mnożenia. Każdy zaliczony egzamin nagrodzony będzie imiennym certyfikatem. Będzie można również sprawdzić swoją znajomość tabliczki w języku niemieckim i angielskim.

Zapraszamy do aktywnego uczestniczenia w akcji w szkole jak również w gronie rodzinnym.

Więcej informacji: www.wmtday.org.

Z życzeniami miłej i pożytecznej zabawy!

Nauczyciele matematyki.

 

Galeria zdjęć:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.741506812622372.1073741851.443559552417101&type=3&uploaded=15