Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka

W sobotę 18 kwietnia 2015 roku nasi uczniowie Szkoły Podstawowej pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego wzięli udział w Finałach Województwa Mazowieckiego w Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka w Miętne. Był to kolejny etap w którym realizowały ze sobą najlepsze 24 zespoły z naszego województwa. Drużyna, która zajęła I miejsce, wzięła udział w Finale rozgrywanym na Stadionie Narodowym. Nasi chłopcy przechodząc pierwszy etap na tym poziomie zakwalifikowali się do najlepszej 8 naszego województwa. Przegraliśmy z drużyną Unii Warszawa, gdzie warto podkreślić, że drużyna ta zajęła I miejsce w tych rozgrywkach. To właśnie ta drużyna wzięła udział w Finałach na Stadionie Narodowym w Warszawie jako najlepsza drużyna województwa mazowieckiego.

Każdy z uczestników otrzymał upominki. Gratulujemy!!! naszym chłopcom i życzymy dalszych sukcesów w przyszłym roku.

 

Reprezentanci szkoły w Turnieju z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka.

  1. Dawid Rokicki
  2. Sebastian Czapliński
  3. Wiktor Nowak
  4. Jakub Jabłoński
  5. Patryk Sobczak
  6. Wiktor Witkowski
  7. Tomasz Witkowski
  8. Jakub Dudkiewicz
  9. Wiktoria Zielińska