Mistrz Koła Matematycznego

W ramach zajęć koła matematycznego organizowanego dla uczniów klasy IVb i IVc odbywać się będzie comiesięczny konkurs sprawdzający wiedzę z materiału przerobionego na kilku poprzednich zajęciach.

 

W konkursie udział biorą uczniowie, którzy uczęszczają na zajęcia koła matematycznego. Podczas konkursu uczniowie w ciągu kilku minut rozwiązują jedno zadanie. Oceniana jest poprawność rozwiązania, jak również forma zapisu, wyjaśnienia, uwagi itp. Zwycięzca konkursu otrzymuje tytuł „Mistrza września”, „Mistrza października” itd., a jego nazwisko umieszczone zostanie na stronie internetowej szkoły.
Mistrzem Koła Matematycznego całego roku zostanie uczeń, który zdobędzie najwięcej tytułów pośrednich. Na koniec roku Mistrz Koła Matematycznego zostanie nagrodzony dyplomem i nagrodą książkową.
Miło mi poinformować, że Mistrzem września został Filip Fronczak. Zwycięzcy gratulujemy i życzymy dalszego zapału do pracy.

 

Opiekun koła
Małgorzata Mielczarska - Szmidt