Czerwiec w sklepiku szkolnym "Kącik smaku"

Zakończył się rok szkolny 2012/ 2013, a wraz z nim minęło 10 miesięcy działalności naszego sklepiku szkolnego. Przez ten czas staraliśmy się wypracować zasady naszego funkcjonowania w środowisku szkolnym, uczyliśmy się współpracy, wsłuchiwaliśmy się w potrzeby naszych klientów oraz pracowaliśmy nad konstruktywnym rozwiązywaniem pojawiających się trudności.


Za cel postawiliśmy sobie  dostarczanie strawy nie tylko dla ciała, ale i dla ducha społeczności szkolnej. W związku z tym od września do czerwca organizowaliśmy dla uczniów loterie fantowe, kramiki tematyczne, zabawy sprzyjające propagowaniu zdrowego stylu życia, włączaliśmy się w sponsorowanie ciekawych działań podejmowanych przez szkołę (np. wydanie tomiku poezji uczniowskiej) oraz promowaliśmy talenty uczniów (podczas szkolnego Dnia Talentów stworzyliśmy salonik fryzjerski, w którym niezwykłe uczesania wyczarowywała uczennica
klasy IIa - Kamila Witkowska), wyposażaliśmy sklepik w przydatne sprzęty.

Miłym akcentem podsumowującym pierwszy rok naszej działalności stała się czerwcowa wycieczka dla  uczennic zaangażowanych w prowadzenie sklepiku. Wyjazd do parku linowego w Borowiczkach oraz do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl muzyczny sprawił, że jego uczestniczki świetnie się bawiły, nabierając sił i ochoty do pracy w "Kąciku smaku" w kolejnym roku szkolnym.