KOMUNIKAT PDF Drukuj Email
Szanowni Państwo

2 września 2019 r. rozpoczynamy rok szkolny 2019/2020. Uroczysta Msza Święta odbędzie się w kościele parafialnym w Drobinie o godzinie 8.30. Po Mszy Świętej społeczność szkolna na czele ze sztandarem przejdzie ulicami Drobina do szkoły w ramach akcji Rady Dzieci i Młodzieży przy Ministrze Edukacji Narodowej – „PRZERWANY MARSZ” – w związku z obchodami 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Z tego powodu organizacja rozpoczęcia roku szkolnego w szkole będzie odbywać się następująco:
1. Uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich gromadzą się w sali konferencyjnej (parter budynku B za gabinetem p. wicedyrektor Elżbiety Orłowskiej) a następnie wraz z wychowawcami udadzą się do wyznaczonych sal.
2. Uczniowie klas IV-VIII gromadzą się w sali gimnastycznej w szkole, gdzie odbędzie się uroczysta akademia z okazji 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Po uroczystościach uczniowie udadzą się z wychowawcami do wyznaczonych sal.

Inne ważne informacje.
1. Nastąpiła zmiana organizacji ruchu na terenie wokół szkoły. W związku z tym proszę o zapoznanie się z mapką: https://drobin.pl/szkolna/
2. Został utworzony drugi wjazd na teren szkoły, dlatego autobus szkolny będzie wjeżdżał na teren szkoły gdzie uczniowie będą wsiadać i wysiadać.
3. W związku z generalnym remontem szafek uczniowskich, który zakończy się w pierwszym tygodniu września, proszę aby w pierwszym tygodniu nauki uczniowie nie przynosili obuwia na zmianę, zaś swoje rzeczy osobiste nosili ze sobą. Po uruchomieniu szafek każdy uczeń będzie miał swoją szafkę.

Pozdrawiam
Dyrektor
Bogdan Banaszczak