MISTRZOSTW0 POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 15 maja 2019r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Proboszczewice, SP Wyszogród, SP Nowe Łupki, SP Gąbin, SP Duninów i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.

GALERIA

Nasz drużyna trafiła do grupy „B”. W pierwszym swoim meczu pokonaliśmyśmy 2:0 SP Duninów natomiast w drugim  remis 1:1 SP Wyszogród. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się z rówieśnikami z Proboszczewic. Było to ciężkie  spotkanie, które ostatecznie  wygraliśmy 2:0 i awansowaliśmy do finału.

W meczu finałowym Naszym rywalem była  drużyna SP Gąbin. Mecz finałowy przebiegał pod nasze dyktando, wygrywamy 3-1 i zostajemy mistrzami powiatu płockiego w mini piłce nożnej chłopców SP. Warto dodać, że nasi chłopcy wygrali wcześniejsze etapy-zawody gminne i rejonowe. Natomiast po zdobyciu mistrzostwa powiatu pojechaliśmy  na zawody międzypowiatowe, które odbyły  się 21 maja w Gostyninie. Przegraliśmy tylko z Mistrzem Płocka a pokonaliśmy SP Sierpc i SP Gostynin Nr3.

Skład „mistrzów”

  1. Wiktor Seweryn
  2. Szymon Kopczyński
  3. Krzysztof Korzeniewski
  4. Michał Waleriański
  5. Dawid Reguliński
  6. Jakub Sawicki
  7. Michał Rybicki
  8. Bartosz Umiński
  9. Filip Sadurski
  10. Patryk Graminski

Opiekunem drużyny jest Pan Hubert Krysztofiak