ZUCHY POMAGAJĄ PDF Drukuj Email

W dniu 22 maja Zuchy odwiedziły Dzienny Dom „Senior +”. Podczas wizyty Zuchy wspólnie z Seniorami uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których piekli babeczki. Upieczone babeczki Zuchy przyniosły do szkoły, gdzie sprzedawali je na przerwie uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Wszystkim którzy dołączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.

Zuchy wsparły projekt „Od podstaw” którego celem była pomoc odizolowanym warstwom społecznym oraz uwrażliwienie na ich potrzeby najmłodszych obywateli. Oprócz wizyty w Dziennym Domu „Senior +”, Zuchy odwiedziły także Szkołę Specjalną „Odzyskać Radość” w Kraszewie - Czubakach, w której wspólnie z chorymi dziećmi uczestniczyły w warsztatach plastycznych, zabawach integracyjnych i zajęciach czytelniczych. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie do współpracy. Zuchy zawsze chętnie pomagają. CZUWAJ !

GALERIA