MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ PDF Drukuj Email

Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją naszej szkoły we wtorek 2 kwietnia 2019r. zostało zaprezentowane przedstawienie „Misterium Męki Pańskiej”. Scenariusz przedstawienia pt: „Coście ludzie uczynili” przybliżył najważniejsze momenty ostatnich dni ziemskiego życia Jezusa począwszy od namaszczenia w Betanii, przez uroczysty wjazd do Jerozolimy, Ostatnią Wieczerzę, Ogród Getsemanii, zdradę Judasza, ukrzyżowanie a kończąc radością Zmartwychwstania Jezusa.

Mamy nadzieję, że to przedstawienie pomoże wszystkim widzom w lepszym przeżyciu Świat Wielkiej Nocy. Uroczystość zakończyliśmy wspomnieniem naszego wielkiego rodaka Jana Pawła II w 14. rocznicę jego śmierci i wspólnym śpiewem Barki. Przedstawienie przygotowały katechetki Jolanta Grzelak i Małgorzata Plebaniak przy pomocy Agnieszki Lemanowicz, Iwony Turkowskiej i Pawła Sosińskiego.

GALERIA