Sport


EXTRA TALENT PDF Drukuj Email

W dniu 23 .09.2019 r Uczniowie z naszej szkoły pojechali do Płocka na zawody sportowe EKSTRA TALENT. Organizatorem imprezy był klub piłkarski Wisła Płock, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Ekstraklasa S.A.. Nasi sportowcy mogli sprawdzić swoje umiejętności piłkarskie oraz wziąć udział w BEEP teście, biegu wahadłowym 10 x 5 mb i zwisie na ugiętych ramionach.  Dzieci spotkały się z trenerem oraz piłkarzami Wisły Płock.

 

GALERIA

 
POWIATOWE ZAWODY PDF Drukuj Email

10 maja 2019 r. odbyły się rejonowe zawody piłki nożnej 6 dziewcząt gimnazjum. Wzięły udział drużyny z Drobina, Starej Białej, Staroźreb i z Brudzenia. Dziewczyny z Drobina zajęły I miejsce.

17 maja b.r. w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w piłce nożnej 6 dziewcząt. Drużyna dziewcząt rywalizowała z drużynami z Starej Białej,  Drobina, Duninowa, Podgórza i Bulkowa. Nasz zespół zajął II miejsce przegrywając ze Starą Białą 1:0. Członkowie drużyny dziewcząt: Wiktoria Zielińska, Alicja Michalak, Małgorzata Gajewska, Julia Jankowska, Oliwia Lewandowska, Wiktoria Brodel, Amelia Kobierecka.

Opiekun drużyny: Ewa Kisielewska

 
MISTRZOSTW0 POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 15 maja 2019r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Proboszczewice, SP Wyszogród, SP Nowe Łupki, SP Gąbin, SP Duninów i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.

GALERIA

Więcej…
 
SZKOŁA PODSTAWOWA WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 13.05.2019r. na boisku w Bielsku rozgrywane były Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 6 - osobowej. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, docierając do finału. W meczu o I miejsce niestety przyszła pierwsza porażka, ale i tak wicemistrzostwo powiatu jest sukcesem chłopaków.
W zespole grali: Dawid Rokicki, Kuba Dudkiewicz, Kuba Waleriański, Kamil Targaszewski, Kamil Skrocki, Tomasz Witkowski, Kacper Witkowski, Dawid Łuniewski.
Brawo dla całego zespołuUśmiech

 
GMINNY TURNIEJ SPORTOWY DLA KLAS I-III „WIOSENNIE I NA SPORTOWO” PDF Drukuj Email

Już po raz kolejny  nasza szkoła była areną zmagań podczas Gminnego Turnieju Sportowego klas I-III z okazji Pierwszego  Dnia Wiosny. W turnieju wzięli  udział uczniowie ze  szkół z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga Probostwa. Zmagania sportowe rozpoczęły się o godzinie 9.30 , a zakończyły o godzinie 11.00. Młodzi sportowcy świetnie się bawili.

GALERIA

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 11