Sport


SZKOŁA PODSTAWOWA WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 13.05.2019r. na boisku w Bielsku rozgrywane były Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 6 - osobowej. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, docierając do finału. W meczu o I miejsce niestety przyszła pierwsza porażka, ale i tak wicemistrzostwo powiatu jest sukcesem chłopaków.
W zespole grali: Dawid Rokicki, Kuba Dudkiewicz, Kuba Waleriański, Kamil Targaszewski, Kamil Skrocki, Tomasz Witkowski, Kacper Witkowski, Dawid Łuniewski.
Brawo dla całego zespołuUśmiech

 
GMINNY TURNIEJ SPORTOWY DLA KLAS I-III „WIOSENNIE I NA SPORTOWO” PDF Drukuj Email

Już po raz kolejny  nasza szkoła była areną zmagań podczas Gminnego Turnieju Sportowego klas I-III z okazji Pierwszego  Dnia Wiosny. W turnieju wzięli  udział uczniowie ze  szkół z: Drobina, Rogotwórska, Cieszewa oraz Łęga Probostwa. Zmagania sportowe rozpoczęły się o godzinie 9.30 , a zakończyły o godzinie 11.00. Młodzi sportowcy świetnie się bawili.

GALERIA

Więcej…
 
SUKCESY NASZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 10 grudnia  2018 roku  w Maszewie odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce ,,3” dziewcząt  szkół podstawowych. Nasze dziewczynki wygrały dwa swoje spotkania  i zostały mistrzyniami powiatu płockiego  w mini siatkówce dziewcżat klas piątych.

GALERIA

 

Więcej…
 
Lekcja WF dla przedszkolaków PDF Drukuj Email

W dniu 20 listopada przedszkolaki z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Drobinie odwiedziły nasza szkołę i uczestniczyły na lekcji wf na hali MOKSiR.

GALERIA

 
STROJE SPORTOWE DLA KLASY IVs PDF Drukuj Email

W dniu 16 listopada 2018r. staraniem nauczycieli wychowania fizycznego uczniowie oddziału sportowego, tj. klasy IV s Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie otrzymali stroje sportowe.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 10