Aktualności


SZANOWNI PAŃSTWO PDF Drukuj Email

Dziękuję wszystkim uczniom nauczycielom i rodzicom za pracę nad efektami wyników egzaminów zewnętrznych. Informuję Państwa, że ostatni egzamin gimnazjalny przyniósł naszej szkole sukces w postaci przekroczenia pułapu powiatu w trzech obszarach. Na przestrzeni ostatnich lat udało się bardzo znacząco poprawić wyniki egzaminów gimnazjalnych z czego jesteśmy bardzo dumni.

Więcej…
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 PDF Drukuj Email

18 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w  Drobinie odbyła się uroczystość podsumowująca rok szkolny 2018/2019 podczas której Dyrektor szkoły, pan Bogdan Banaszczak oraz wicedyrektor Elżbieta Orłowska i Lena Wójcik, wręczyli uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum nagrody książkowe oraz dyplomy za aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły , za zdobycie znaczących miejsc w konkursach.

19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Uczniowie odebrali świadectwa, nagrody i wyróżnienia za całoroczną naukę w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Drobinie.

GALERIA

 
ROZKŁAD JAZDY PDF Drukuj Email

Rozkład jazdy autobusów w dniu 19 czerwca 2019 r.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Autobus gminny

Poranne kursy bez zmian.

Odwozy:

11.30 – Dobrosielice

12.00 – Nowa Wieś, Kuchary, Siemki, Cieśle, Karsy

12.30 - Rogotwórsk

Autobus PKiZO

Poranne kursy bez zmian.

Odwozy:

11.30 – Karsy, Niemczewo

12.00 – Cieszewo, Setropie

 
OGÓLNOPOLSKA AKCJA „JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!” PDF Drukuj Email

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Wisława Szymborska

O korzyściach płynących z czytania książek można mówić długo i kwieciście. Wiedza i osobiste doświadczenie w tej kwestii nie zawsze jednak idą w parze. Aby działać (a nie tylko narzekać, że młodzi ludzie nie czytają), nasza szkoła od kilku lat włącza się w ogólnopolskie kampanie zachęcające do sięgnięcia  po literaturę. 7 czerwca po raz kolejny bawiliśmy się jako uczestnicy akcji „Jak nie czytam, jak czytam!”, mającej pokazać, że są uczniowie (i nauczyciele), którzy nie wyobrażają sobie codziennego życia bez książek.

GALERIA

Więcej…
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
Bezpłatne dodatkowe ubezpieczenie dziecka na całe wakacje z PZU
link do ubezpieczenia:  https://www.pzu.pl/wakacjezpzu
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 94