SUKCESY NASZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW PDF Drukuj Email

Dnia 10 grudnia  2018 roku  w Maszewie odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce ,,3” dziewcząt  szkół podstawowych. Nasze dziewczynki wygrały dwa swoje spotkania  i zostały mistrzyniami powiatu płockiego  w mini siatkówce dziewcżat klas piątych.

GALERIA

 

 

Drużyna wystąpiła w następującym składzie:

 1. Oliwia Zbyszyńska
 2. Kamila Taflińska
 3. Małgorzata Kłoszewska
 4. Weronika Gruda
 5. Natalia Kotkiewicz
 6. Amelia Skierkowska
 7. Zuzanna Bedyk
 8. Kinga  Ziembińska

Opiekunem drużyny jest Pan Bartłomiej Weresiński

 

Dnia 13 grudnia 2018 roku w Słupnie odbyły się powiatowe zawody w mini siatkówce ,,3” chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięły udział 4 drużyny. Nasi chłopcy wygrali 2 spotkania i jeden mecz przegrali co w sumie pozwoliło uzyskać nam tytuł wicemistrzostwa powiatu płockiego w mini siatkówce klas piątych.

Skład drużyny:

 1. Jakub Sawicki
 2. Szymon Górecki
 3. Michał Waleriański
 4. Wiktor Seweryn
 5. Krzysztof Korzeniewski
 6. Miłosz Czapliński
 7. Filip Sadurski
 8. Dawid Barański
 9. Bartosz Umiński

10.  Dawid Chętkowski

 

Opiekunem grupy jest Pan Hubert Krysztofiak