III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe PDF Drukuj Email

W dniu 05 grudnia odbyło się w naszej szkole III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów ze szkół: Szkoły Specjalnej w Goślicach, Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie oraz Szkoły Podstawowej w Drobinie. Uczniowie z zaproszonych szkół wraz z opiekunami zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie utworach. Po nich uczniowie ze szkoły w Drobinie przedstawili słowno - muzyczny występ, w którym uczestniczyli również niezawodni rodzice.

Radości było moc, zwłaszcza u tych najmłodszych zaproszonych gości.

GALERIA

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za udział w spotkaniu. Niech ten wspólnie spędzony czas napełni nasze serca miłością i radością zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Niech uśmiechy wszystkich podopiecznych pozostaną  na ich twarzach jak najdłużej... Bo "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat...."

Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w przygotowanie imprezy : uczniom oddziału Integracyjnego klasy VIIa i ich rodzicom, Klubowi Wolontariackiemu " Otwarte Serca" wraz z opiekunami: panią Martą Kinalską, panią  Małgorzatą Witkowską i panią Agnieszką Bedyk.

Już dziś zapraszamy za rok...!!!

Małgorzata Mielczarska-Szmidt, Agnieszka Lemanowicz, Agnieszka Kujawa.