JAK KREATYWNIE SPĘDZAĆ CZAS, MAJĄC „NAŚCIE” LAT?- CZYLI WSPOMNIENIA Z FERII PDF Drukuj Email

Tegoroczne przedsięwzięcia gimnazjalistów podejmowane w ramach realizacji projektów edukacyjnych dobiegają końca. Drugoklasiści zaangażowani w program „Profilaktyka a Ty” połączyli przyjemne z pożytecznym i w ramach działania projektowego zaproponowali swoim rówieśnikom wspólny wypoczynek w weekend rozpoczynający ferie. Celem przygotowanego przez młodzież biwaku w szkole było promowanie idei życia wolnego od uzależnień oraz szukanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego.

Więcej…
 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

 
BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale... 
Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
W dniu 28 lutego nasza szkoła była pełna księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Wszystkie dzieci Szkoły Podstawowej klas I-III uczestniczyły w balu karnawałowym w „Królestwie Lodu”.

Więcej…
 
DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU PDF Drukuj Email

Jak co roku w lutym, tak i tym razem, obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu. Działania związane z tymi obchodami rozłożone były w czasie dwóch tygodni. W pierwszym tygodniu nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki prowadzili zajęcia edukacyjno-wychowawcze we wszystkich oddziałach, na wszystkich poziomach edukacyjnych. W drugim tygodniu przeprowadzone zostały konkursy dla szkoły podstawowej.

Więcej…
 
APEL NA TEMAT FERII ZIMOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 10.02.2017r. odbył się apel wychowawczy na temat ferii zimowych. Głównym celem apelu było wskazanie zasad bezpiecznych zabaw na śniegu. Gośćmi uroczystości byli: p. Joanna Łopatowska i p. Maciej Kowalski – pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Płocku i w Drobinie oraz Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj. Pani J. Łopatowska i p. M. Kowalski przeprowadzili pogadankę z uczniami na temat bezpieczeństwa. Na koniec dyrektor szkoły p. Bogdan Banaszczak złożył życzenia dzieciom- śnieżnych, słonecznych i radosnych ferii zimowych.

Apel dla klas I-IV przygotowały: p. Katarzyna Romanowska, p. Elżbieta Ogrodzińska i p. Sylwia Breńska- Piekut. Apel dla klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotował p. Bohdan Gapiński.

Więcej…
 
MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 9 lutego 2016 roku nasza szkoła była gospodarzem Finału zawodów powiatowych w piłce nożnej halowej chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących  swoje szkoły: SP Maszewo, SP Duninów, SP Wyszogród, SP Mała Wieś i gospodarz SP Drobin. Turniej rozgrywano system każdy z każdym. Każde spotkanie trwało 12 minut. Młodzi piłkarze toczyli między sobą zażarte pojedynki stojące na wysokim poziomie. Mecze toczyły się w sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Więcej…
 
PODSUMOWANIE I ROZLICZENIE WOŚP PDF Drukuj Email

Podczas tegorocznego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grano dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy łączy wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie. Ten piękny i radosny dzień niewątpliwie uczyniła nas lepszymi zarówno dla siebie jak i dla innych. Przeżyliśmy go najwspanialej i pokazaliśmy innym, że idea wolontariatu pomaga lepiej żyć.

Więcej…
 
Konkurs organizowany przez ZGRP PDF Drukuj Email

10.02 2017r. podczas apelu wychowawczego Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj wręczył nagrodę Kacprowi Popławskiemu uczniowi klasy Ia szkoły podstawowej, który został laureatem konkursu ogłoszonego przez Związek Gmin Regionu Płockiego na hasło promujące segregację odpadów na terenie Związku.

Serdecznie gratulujemy!

 
Konkurs - Co w trawie piszczy PDF Drukuj Email

Uczennica kl. Vb Klaudia Mikołajewska zajęła II miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez ZOO w Płocku na szczeblu powiatowym „Co w trawie piszczy”

 
Konkurs - Plakat o Armii Krajowej PDF Drukuj Email

Uczeń klasy IVb Mateusz Nowosielski zdobył III miejsce w konkursie „Plakat o Armii Krajowej” organizowanym przez   szkołę nr 23  w Płocku.

 
Spotkanie w domu Senior - Wigor PDF Drukuj Email

 

W dniu 9.02.2017 r. dwie gromady zuchowe „Żywioły” oraz „Leśne Duszki” wraz z swoimi opiekunami p. M. Lasocką i E. Szumańską odwiedziły dom „Senior-Wigor”. Zuchy pamiętają o ludziach starszych. Przygotowały piosenki, wierszyki, które zaprezentowały z okazji „Dnia Babci” i ,,Dnia Dziadka”.

 

 

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 43
 

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 945 - 1030
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości