Świąteczne Kolędowanie PDF Drukuj Email

W dniu 21.12.2016r. odbyło się Świąteczne Kolędowanie klas I-III szkoły podstawowej. Uczniowie pięknie zaprezentowali polskie kolędy i pastorałki.

Organizatorkami były:  p. Katarzyna Romanowska, p. Elżbieta Ogrodzińska, p. Sylwia Breńska- Piekut.

Więcej…
 
Program Insta.Ling dla szkół w naszej szkole PDF Drukuj Email

W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu Insta.Ling dla Szkół.  Jest to aplikacja, która wspomaga proces nauki słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego. Nauczyciel przydziela uczniom słówka, a dzieci w domu w dowolnym momencie powtarzają je korzystając z tej aplikacji internetowej. Uczestnictwo w programie Insta.Ling udostępnia uczniom, nauczycielom i rodzicom bezpłatny dostęp do systemu.

Link do strony: https://instaling.pl

 
Wizyta leśniczego w świetlicy szkolnej PDF Drukuj Email

Dnia 16.12.2016r. odbyło się spotkanie pracownika służby leśnej z dziećmi uczęszczającymi na świetlicę szkolną. Pan leśniczy opowiadał  nam o swojej pracy, codziennych obowiązkach, przedstawił akcesoria z nią związane. Jednakże tematem przewodnim była pomoc zwierzętom leśnym w okresie zimy.

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email

Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy
15. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
organizowany na hali MOKSiR w Drobinie.

W programie:

15.00 – uroczyste otwarcie 25. Finału Wielkiej Orkiestry  Świątecznej Pomocy i 15. Finału WOŚP  w Drobinie

15.30 – występ orkiestry dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Drobinie

16.00 – aukcja

17.00 – występ zespołu Slavers

18.00 – DJ Święty porwie wszystkich do wspólnej zabawy

19.00 – występ zespołu The Brothers Group

20.00 – Światełko do Nieba, czyli pokaz fajerwerków

Poza tym liczne stoiska, m.in. przedszkole, loteria, kawiarenka, kącik seniora, salon piękności, kramik, cukiernia, wystawa motocykli, nauka tańca „Belgijka” i wiele innych.

W trakcie Finału zaplanowana jest słodka niespodzianka.

Serdecznie zapraszamy. Oj będzie się działo !!!

 
Wigilia PDF Drukuj Email

Boże Narodzenie to wspaniały czas, który spędzamy w gronie najbliższych. 22 grudnia – jak co roku przed Świętami Bożego Narodzenia – cała społeczność szkoły spotkała się, aby wspólnie pochylić się cudem Wcielenia Syna Bożego i radośnie świętować to wydarzenie.

Więcej…
 
Jasełka PDF Drukuj Email

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami, które 22 grudnia przedstawili uczniowie Zespołu Szkół w Drobinie pod okiem pań nauczycielek: p. Jolanty Grzelak, p. Małgorzaty Plebaniak oraz p. Iwony Turkowskiej.

Więcej…
 
"Przekażmy sobie pokoju znak" PDF Drukuj Email

Dnia 20 grudnia 2016r. klasa Va z oddziału integracyjnego zaprezentowała się w przedstawieniu "Przekażmy sobie pokoju znak". Poprzez występ artystyczny i śpiew kolęd uczniowie wprowadzili nas w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Nad całością czuwały panie: p. Małgorzata Mielczarska-Szmidt i p. Agnieszka Nadolska.
Dziękujemy młodym artystom za wspaniały występ i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Więcej…
 
Lekcja o zdrowym spożywaniu soków PDF Drukuj Email

W dniu 20.12.2016r gościliśmy firmę „Sebex”, która przeprowadziła lekcję o zdrowym spożywaniu soków bez konserwantów a także degustację soku z marchwi, jabłek raz gruszek.

Więcej…
 
PRZEGLĄD PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ PDF Drukuj Email

Merry Christmas & Frohe Weihnachten

Uczennice szkoły podstawowej oraz gimnazjum  16 grudnia  przeniosły widownię w świat magii Świat Bożego Narodzenia. Usłyszeliśmy 8 kolęd i piosenek świątecznych w języku obcym.

Więcej…
 
Warsztaty PAT PDF Drukuj Email

15.12.2016 r. odbyły się warsztaty teatralne, które zostały przeprowadzone przez Bartosza Olęckiego lidera Mazowieckiego programu PaT.

Więcej…
 
Kiermasz książek PDF Drukuj Email

15.12.2016 r. odbył się kiermasz książek zorganizowany przez bibliotekę. W zorganizowaniu i przeprowadzeniu akcji pomagały pani Aleksandra Witkowska oraz pani Justyna Gomulska.  Sprzedaż książek odbyła się na parterze budynku B na dwudziestopięciominutowej przerwie lekcyjnej. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem zarówno uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców, w związku z tym planowane są dalsze tym podobne akcje.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 41
 

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 945 - 1030
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości