25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami… PDF Drukuj Email

Podczas tegorocznego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierano dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W Drobinie WOŚP miał również swój jubileusz, ponieważ zagrał po raz 15. W niedzielę rano na ulicach miasta pojawili się kwestujący wolontariusze z puszkami. Kwestowali również harcerze z Zespołu Szkół w Drobinie. Po południu zaś odbył się koncert finałowy zorganizowany na hali MOKSiR w Drobinie. To właśnie tam były główne orkiestrowe atrakcje, m.in. punkt przedszkolny, kramik, malowanie twarzy, cukiernia, loteria, wystawa motocykli, stoisko manualne przygotowane przez uczniów Zespołu szkół Ponadgimnazjalnych, kawiarenka, a także stoisko gastronomiczne prowadzone przez Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Stowarzyszenie Odnowy Wsi Niemczewo, a także Stowarzyszenie „Senior-Vigor”.

Więcej…
 
TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ PDF Drukuj Email

W dniu 24.01.2017r. w ramach gimnazjalnego  projektu edukacyjnego odbył się PIERWSZY KARNAWAŁOWY TURNIEJ W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ. Pomysłodawcami i uczniami, którzy realizowali ten projekt było  czterech chłopców z klasy 2A gimnazjum: Redel Szymon, Sala Bartłomiej, Przybyszewski Michał i Łazarski Kacper.

Więcej…
 
Zawody rejonowe PDF Drukuj Email

Dnia 23.01.2017 r. gimnazjalistki z naszej szkoły pojechały na zawody rejonowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięły udział dziewczęta z Bielska, Brudzenia i Maszewa. Nasze dziewczyny wygrały wszystkie mecze 2:0, zdobywając komplet punktów i awansowały do finału powiatowego, który odbędzie się w 8 lutego w Drobinie. Drugie miejsce zajęły gimnazjalistki z Brudzenia.

Więcej…
 
Informacja dla rodziców PDF Drukuj Email

W dniu 26 stycznia 2017 r. zapraszamy wszystkich rodziców
na zebrania klasowe z wychowawcami, które odbędą się na trzech poziomach:

kl. I - III Szkoła Podstawowa  o godzinie 15.30

kl. IV - VI  Szkoła Podstawowa  o godzinie 16.00

kl. I - III  Gimnazjum  o godzinie 16.30

 
Dzień Babci i Dziadka PDF Drukuj Email

W dniu 20.01.2017 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pomysłodawczynią tego spotkania była p. Katarzyna Romanowska oraz  p. Elżbieta Ogrodzińska i p. Sylwia Breńska-Piekut. Gości powitał dyrektor Bogdan Banaszczak składając wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia.

Więcej…
 
Wycieczka do Płocka PDF Drukuj Email

Dnia 16 stycznia uczniowie klas VI oraz IVb uczestniczyli w wycieczce do Płocka. Pierwszym punktem wyjazdu była wizyta w kinie gdzie obejrzeliśmy film Sing. Następnie pojechaliśmy na ściankę wspinaczkową, gdzie uczniowie mieli okazję wypróbować swoich sił we wspinaczce.

Więcej…
 
Konkurs językowy Junior PDF Drukuj Email

Dnia 13 stycznia odbył się pierwszy etap konkursu językowego Junior organizowany przez Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza w Płocku.  Brali w nim, udział uczniowie z klas 1-3 gimnazjum. Do kolejnego etapu zakwalifikowała się uczennica klasy IIIa Sylwia Ziółkowska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w II etapie.

 
WOŚP - informacje PDF Drukuj Email

HARMONOGRAM  KWESTY

PRZYDZIAŁ WOLONTARIUSZY DO STOISK – WOŚP 2017

 
Kolędowanie misyjne PDF Drukuj Email

 

Dnia 5 stycznia uczniowie klas II c i II b gimnazjum z p. Małgorzatą Plebaniak przeprowadzili w ramach jednego z projektów gimnazjalnych akcję pt. „Kolędowanie misyjne”. Zorganizowali krótkie przedstawienie artystyczne, które zaprezentowali każdej z klas. Zebrali 450 zł, które zostanie przekazane misjonarzom aby wesprzeć dzieci z Tajlandii. Wszystkim zaangażowanym dziękujemy za wsparcie.

Więcej…
 
Dofinansowanie PDF Drukuj Email

 
Konkurs świąteczny PDF Drukuj Email

W grudniu w naszej szkole odbyły się dwa świąteczne konkursy dla uczniów klas I-III, których organizatorem była p. Olga Skierska. Pierwszy z nich dotyczył świątecznego wystroju sal lekcyjnych, drugi ozdobienia drzwi do klas. Celem konkursów było stworzenie przyjemnej, świątecznej atmosfery, a także motywowanie uczniów do współpracy i uświadomienie im współodpowiedzialności za klasę.

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 41
 

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 945 - 1030
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości