ZAWODY POWIATOWE W MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT PDF Drukuj Email

W dniu 13.03.2017r. w Szkole Podstawowej w Drobinie odbyły się powiatowe zawody w mini piłce siatkowej  „4” dziewcząt.  Po zajęciu drugiego miejsca w rejonie dziewczęta przystąpiły do zawodów z małymi obawami. Na zawody przyjechały cztery szkoły podstawowe: z Małej Wsi, Łącka, Bielska i ze Słupna. Graliśmy systemem „każdy z każdym”.

Uczennice z Drobina zagrały cztery mecze  wygrywając wszystkie  wynikiem 2:0,  co dało im I miejsce.  Drugie miejsce zajęły uczennice ze Słupna, a trzecie z Bielska.  Pierwsze miejsce zagwarantowało nam udział w kwietniowych zawodach międzypowiatowych, gdzie będziemy się mierzyć z reprezentacją powiatu gostynińskiego, sierpeckiego oraz mistrzami miasta Płock.

Więcej…
 
DZIEŃ KOBIET PDF Drukuj Email

8. MARCA oraz 10. MARCA obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Kobiet oraz Dzień Mężczyzn. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum wręczyli w dniu świąt słodkie upominki wraz z życzeniami dla Pań oraz Panów. Jeszcze raz życzymy wszystkiego cudownego dla naszych Kobiet oraz Mężczyzn!!!

Więcej…
 
SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE NA TEMAT CYBERPRZEMOCY PDF Drukuj Email

Tuż przed feriami zimowymi obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu. Podsumowaniem wszystkich działań prowadzonych w ramach tej akcji w naszej szkole były spotkania profilaktyczne z aspirantem Krzysztofem Rogowskim z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, które odbyły się w dniu 7 marca.

Więcej…
 
DZIEŃ MYŚLI BRATERSKIEJ PDF Drukuj Email

W dniu 4 marca 2017 r. dwie gromady zuchowe „Żywioły” i „Leśne Duszki” oraz drużyna harcerska „Płomyki” wraz z swoimi opiekunami uczestniczyli w wyjeździe do Łącka, gdzie obchodzili Dzień Myśli Braterskiej.

 

GALERIA

 
JAK KREATYWNIE SPĘDZAĆ CZAS, MAJĄC „NAŚCIE” LAT?- CZYLI WSPOMNIENIA Z FERII PDF Drukuj Email

Tegoroczne przedsięwzięcia gimnazjalistów podejmowane w ramach realizacji projektów edukacyjnych dobiegają końca. Drugoklasiści zaangażowani w program „Profilaktyka a Ty” połączyli przyjemne z pożytecznym i w ramach działania projektowego zaproponowali swoim rówieśnikom wspólny wypoczynek w weekend rozpoczynający ferie. Celem przygotowanego przez młodzież biwaku w szkole było promowanie idei życia wolnego od uzależnień oraz szukanie atrakcyjnych form spędzania czasu wolnego.

Więcej…
 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

 
BAL KARNAWAŁOWY PDF Drukuj Email

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale... 
Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
W dniu 28 lutego nasza szkoła była pełna księżniczek, motylków, piratów oraz innych postaci z bajek i baśni. Wszystkie dzieci Szkoły Podstawowej klas I-III uczestniczyły w balu karnawałowym w „Królestwie Lodu”.

Więcej…
 
DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU PDF Drukuj Email

Jak co roku w lutym, tak i tym razem, obchodziliśmy w naszej szkole Dni Bezpiecznego Internetu. Działania związane z tymi obchodami rozłożone były w czasie dwóch tygodni. W pierwszym tygodniu nauczyciele zajęć komputerowych i informatyki prowadzili zajęcia edukacyjno-wychowawcze we wszystkich oddziałach, na wszystkich poziomach edukacyjnych. W drugim tygodniu przeprowadzone zostały konkursy dla szkoły podstawowej.

Więcej…
 
APEL NA TEMAT FERII ZIMOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 10.02.2017r. odbył się apel wychowawczy na temat ferii zimowych. Głównym celem apelu było wskazanie zasad bezpiecznych zabaw na śniegu. Gośćmi uroczystości byli: p. Joanna Łopatowska i p. Maciej Kowalski – pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Płocku i w Drobinie oraz Burmistrz Miasta i Gminy Drobin p. Andrzej Samoraj. Pani J. Łopatowska i p. M. Kowalski przeprowadzili pogadankę z uczniami na temat bezpieczeństwa. Na koniec dyrektor szkoły p. Bogdan Banaszczak złożył życzenia dzieciom- śnieżnych, słonecznych i radosnych ferii zimowych.

Apel dla klas I-IV przygotowały: p. Katarzyna Romanowska, p. Elżbieta Ogrodzińska i p. Sylwia Breńska- Piekut. Apel dla klas V-VI oraz I-III gimnazjum przygotował p. Bohdan Gapiński.

Więcej…
 
MISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 9 lutego 2016 roku nasza szkoła była gospodarzem Finału zawodów powiatowych w piłce nożnej halowej chłopców szkół podstawowych. W turnieju wzięło udział 5 drużyn reprezentujących  swoje szkoły: SP Maszewo, SP Duninów, SP Wyszogród, SP Mała Wieś i gospodarz SP Drobin. Turniej rozgrywano system każdy z każdym. Każde spotkanie trwało 12 minut. Młodzi piłkarze toczyli między sobą zażarte pojedynki stojące na wysokim poziomie. Mecze toczyły się w sportowej atmosferze, zgodnie z zasadami fair play.

Więcej…
 
PODSUMOWANIE I ROZLICZENIE WOŚP PDF Drukuj Email

Podczas tegorocznego, 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy grano dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy łączy wszystkich ludzi dobrej woli na całym świecie. Ten piękny i radosny dzień niewątpliwie uczyniła nas lepszymi zarówno dla siebie jak i dla innych. Przeżyliśmy go najwspanialej i pokazaliśmy innym, że idea wolontariatu pomaga lepiej żyć.

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 41
 

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 945 - 1030
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości