UROCZYSTOŚCI ZWIĄZANE Z OBCHODAMI ROKU ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI PDF Drukuj Email

Dnia 21 maja 2018 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego uczestniczyła w uroczystościach związanych  z obchodami Roku Świętego Stanisława Kostki. O godzinie 8:30 wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej w Kościele parafialnym w Drobinie. Następnie nastąpiło uroczyste przejście wszystkich uczniów, nauczycieli, dyrekcji, rodziców i kapłanów na czele z obrazem Św. Stanisława i jego relikwiami do hali MOKSiR. Tu odbyły się dalsze uroczystości. Młodzież przygotowana przez p. Jolantę Grzelak, p. Małgorzatę Plebaniak i p. Pawła Sosińskiego w spektaklu słowno-muzycznym przybliżyła postać Św. Stanisława.

GALERIA

 

Więcej…
 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

W dniu dzisiejszym 25.05.208 r. w związku z pogrzebem Pani Jolanty Łuniewskiej jest zmiana w organizacji pracy szkoły.

Uroczystość  związana z Dniem  Matki zostanie  przeniesiona na wtorek 29.05.2018 r.  godz. 10.00.

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email

Zapraszamy chętnych rodziców, którzy chcą uczestniczyć w pogrzebie Pani Jolanty Łuniewskiej w dniu 25.05.2018 r. do zebrania się pod halą MOKSiR i wyruszenia z całą społecznością szkolną o godz. 12:00 do kościoła.

 
FINAŁ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH PDF Drukuj Email

15 maja odbyło się podsumowanie gimnazjalnych projektów edukacyjnych. W tym roku szkolnym  uczniowie pracowali w siedmiu zespołach. Jak zwykle tematyka prac była bardzo szeroka: od zjawisk atmosferycznych, przez czytelnictwo po najbardziej lubiany  i (zwłaszcza przez chłopców) temat sportu.  

GALERIA

 
KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ PDF Drukuj Email

23 maja 2018 roku w Łęgu Probostwie odbył się III Konkurs Piosenki Angielskiej. Wszystkie uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione a nagrody zdobyły:
za zajęcie II miejsca -  Kinga Ziembińska z kl IV,
za zajęcie III miejsca - Oliwia Kopczyńska z kl VII oraz Magdalena Tomczak z kl V.

GALERIA

 
INTEGRACYJNE SPOTKANIE PDF Drukuj Email

W dniu 23 maja 2018 roku klasa VIa z oddziału integracyjnego naszej szkoły wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Mielczarską-Szmidt i nauczycielem wspomagającym panią Agnieszką Lemanowicz uczestniczyła w XII Integracyjnym Spotkaniu w Zespole Szkół w Goślicach. Spotkaniu towarzyszyły liczne atrakcje: występy, konkursy, zabawy, przejażdżki bryczką. Dziękujemy za zaproszenie i super zabawę. Oby takich spotkań było jak najwięcej. Dziękujemy rodzicom uczniów klasy VIa za pomoc i wsparcie w opiece nad uczniami-pani Annie Zielińskiej i pani Barbarze Koniecznej.

GALERIA

 
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W DNIU 25.05.2018r. PDF Drukuj Email

(w związku ze zmianą organizacji pracy szkoły
związaną z pogrzebem św. pamięci Pani Jolanty Łuniewskiej)

 

Ranne kursy bez zmian.

Autobus gminny

Odwozy:

11.45 – Dobrosielice

12.15 – Nowa Wieś, Kuchary, Cieśle, Karsy i Rogotwórsk

14.30 – Dobrosielice

15.00 – Nowa Wieś, Kuchary, Cieśle, Karsy i Rogotwórsk

 

Autobus przewozy krajowe i zagraniczne osób

11.45 – Karsy, Niemczewo

12.15 – Cieszewo, Setropie

14.30 – Karsy, Niemczewo

15.00 – Cieszewo, Setropie

 
PTTK PDF Drukuj Email

Każdy krajoznawca musi być turystą, a ten, kto ma zamiłowanie do turystyki krajoznawczej, przechodzi drogę stopniowego "dojrzewania" i doskonalenia się: pojawia się zainteresowanie różnymi dziedzinami wiedzy, potrzeba rozszerzania i pogłębiania posiadanych wiadomości. Jest zjawiskiem typowym, że najpierw budzą zainteresowanie obiekty łatwo dostrzegalne, szczególnie atrakcyjne, jak np. efektowny krajobraz górski, ciekawe budowle zabytkowe, pięknie położone jeziora; wystarczają same wrażenia i ogólne wiadomości. Z czasem uwaga kieruje się na inne obiekty i szczegóły, które odkrywają przed obserwatorem wiele pasjonujących problemów... następnie rodzi się zainteresowanie geografią, geologią, botaniką, etnografią, historią...

GALERIA

Więcej…
 
ZARZĄDZENIE DYREKTORA SZKOŁY W SPRAWIE ORGANIZACJI PRACY SZKOŁY W DNIU POGRZEBU PANI JOLANTY ŁUNIEWSKIEJ PDF Drukuj Email

 
PDF Drukuj Email

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy informację, że w dniu 21 maja 2018 roku odeszła do wieczności, nasza wspaniała koleżanka, nauczyciel z ogromną pasją i prawdziwym powołaniem Pani Jolanta Urszula Łuniewska.
Pozostanie w naszej pamięci jako osoba pełna dobroci, wielkiego ciepła i empatii wobec drugiego człowieka. Niech dobry Bóg obdarzy Ją wiecznym szczęściem w niebie.

Społeczność szkolna

 
WARTA PRZY TABLICY MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO PDF Drukuj Email

W dniu 14 maja Zuchy i Harcerze pełniły wartę przy tablicy Marszałka Józefa Piłsudskiego, aby uczcić rocznicę śmierci Patrona Naszej Szkoły.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 6 z 55
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1040 - 1125
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości