HARMONOGRAM KWESTY PDF Drukuj Email

POBIERZ - HARMONOGRAM KWESTY

 
WOŚP - PROGRAM PDF Drukuj Email

POBIERZ PROGRAM

 
WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJ UDEKOROWANĄ SALĘ LEKCYJNĄ PDF Drukuj Email

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd  Uczniowski zorganizował konkurs na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną. Propozycja okazała się strzałem w dziesiątkę, gdyż uczniowie naszej szkoły z ogromnym zaangażowaniem  podjęli się tego wyzwania, a poszczególne sale lekcyjne jak i cała szkoła nabrały pięknego, świątecznego nastroju.

GALERIA

Więcej…
 
JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W JĘZYKU ANGIELSKIM PDF Drukuj Email

W dniu 21 grudnia 2018 roku odbyły się JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

Dzieci Szkoły Podstawowej  przedstawiły historię narodzenia Jezusa w języku angielskim przełamując w ten sposób barierę jaką jest mówienie w języku obcym. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów, którzy tak chętnie zdecydowali się wziąć udział w tak trudnym przedstawieniu.

GALERIA

 
IV PRZEGLĄD PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 18 grudnia 2018 roku odbył się IV PRZEGLĄD  PIOSENKI ŚWIĄTECZNEJ.

Uczniowie śpiewali piosenki świąteczne w różnych językach: polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim.

W tym roku laureatami zostali: Anna Adamkowska (kl. 3a), Magdalena Tomczak (kl. 6a), Oliwia (kl.8) i Amelia (kl.1b) Kopczyńskie, Filip Niedziałkowski (kl. 2c)

GALERIA

 
JASEŁKA „GDZIE DOBROĆ ZWYCIĘŻA W LUDZKIM SERCU –TAM RODZI SIĘ BÓG” PDF Drukuj Email

Mroźny wigilijny wieczór. Przez miejski rynek przebiegają zapóźnieni przechodnie, na każdego z nich czeka już jasno oświetlony dom, pachną smakowicie potrawy wigilijne. Pośród tych szczęśliwych, przepełnionych świątecznym nastrojem ludzi błąka się mała zziębnięta dziewczynka z zapałkami. Zaczepia przechodniów, oferując im zapałki; jej smutna buzia i piękny głos nie budzą jednak niczyjego współczucia. Zaaferowani ludzie besztają małą lub ją ignorują.

Tak rozpoczęły się 21 grudnia w naszej szkole jasełka pt. " Gdzie dobroć zwycięża w ludzkim sercu –tam rodzi się Bóg".

GALERIA

Więcej…
 
PACZKI ŚWIĄTECZNE PDF Drukuj Email

W dniu 21.12.2017 roku część uczniów naszej szkoły otrzymała paczki świąteczne ufundowane przez Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Drobinie. 
Wręczenie ich poprzedziło krótki występ artystyczny naszych uczniów.

Więcej…
 
ZDJĘCIA SZOPEK PDF Drukuj Email

ZDJĘCIA SZOPEK - GALERIA

 
IX KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

17 grudnia odbył się w Rogotwórsku IX konkurs kolęd i pastorałek. Maria Milewska, uczennica klasy drugiej zdobyła I miejsce w kategorii klas 1-4. W kategorii klas 5-8 zaprezentowała się również  Oliwia Kopczyńska, uczennica klasy VIII.

 
BETLEJEMSKIE ŚWIATŁO POKOJU PDF Drukuj Email

W dniach 14-16 grudnia zuchy i harcerze wybrali się po Betlejemskie Światło Pokoju. Pierwszego dnia odwiedziliśmy Kraków. Najpierw udaliśmy się do Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila”. To jedyna tego rodzaju instytucja w Polsce upowszechniająca wiedzę o Polskim Państwie Podziemnym i jego siłach zbrojnych, przede wszystkim o Armii Krajowej. Następnie zwiedzaliśmy Sukiennice i Kościół Mariacki. Odwiedziliśmy również  termy w Szaflarach, oraz spacerowaliśmy po słynnym deptaku Zakopanego ,,Krupówkach".

GALERIA

Więcej…
 
WYCIECZKA DO WARSZAWY PDF Drukuj Email

Uczniowie klas: 4s,5b i 5c uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Warszawy. Jedną z atrakcji było zwiedzanie Stadionu Narodowego . Dzieci mogły zobaczyć miejsca, w których przebywały gwiazdy polskiej i światowej piłki nożnej, takie jak Robert  Lewandowski  czy  Cristiano Ronaldo.

GALERIA

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 60
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1440 - 1525
  9. 1535 - 1620

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 22 gości