APEL DOTYCZĄCY PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email

W dniu 3 grudnia odbył się apel dotyczący Praw Dziecka, w którym wzięli udział uczniowie klas I-III . Każde dziecko może korzystać z przysługujących mu praw, tak aby nie ograniczało jednocześnie praw innych dzieci i dorosłych. Każdy człowiek ma prawo do godnego życia w pokoju, miłości i w poczuciu bezpieczeństwa.

Należy jednak pamiętać, że oprócz praw dzieci mają też swoje obowiązki wynikające z roli ucznia, dziecka, Polaka i człowieka. Pamiętajcie! Traktujcie innych tak, jak sami chcecie być traktowani.

GALERIA

 
III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe PDF Drukuj Email

W dniu 05 grudnia odbyło się w naszej szkole III Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów ze szkół: Szkoły Specjalnej w Goślicach, Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie oraz Szkoły Podstawowej w Drobinie. Uczniowie z zaproszonych szkół wraz z opiekunami zaprezentowali się w przygotowanych przez siebie utworach. Po nich uczniowie ze szkoły w Drobinie przedstawili słowno - muzyczny występ, w którym uczestniczyli również niezawodni rodzice.

Radości było moc, zwłaszcza u tych najmłodszych zaproszonych gości.

GALERIA

Więcej…
 
ANDRZEJKI PDF Drukuj Email

29 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował  „Andrzejki” dla całej społeczności szkolnej. Dziewczęta z klasy 7C przeobraziły się we wróżki. Przepowiednie i wróżby dostarczyły wszystkim uczestnikom zabawy wiele satysfakcji i uśmiechu. Kto wie, może kiedyś się spełnią???????

GALERIA

 
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI PDF Drukuj Email

21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W naszej szkole, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, funkcjonowała „skrzynka życzeń i pozdrowień”. Każdy, kto chciał przygotować komuś miłą niespodziankę, mógł wrzuć kartkę z życzeniami, które zostały odczytane podczas przerwy przez szkolny radiowęzeł.

GALERIA

 
ZBIÓRKA PDF Drukuj Email

 

W dniu 6 grudnia oraz 13 grudnia (czwartek) na 1 oraz 2 przerwie obiadowej wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza będą zbierać środki pielęgnacyjne oraz środki czystości dla podopiecznych Miejskiego Hospicjum Płockiego.
Zapraszamy do udziału w tej wyjątkowej świątecznej zbiórce
 
PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE PDF Drukuj Email

W dniach 28-30 listopad 2018 r.  odbyły  się próbny egzamin gimnazjalny, do którego przystąpiło 57 uczniów klas trzecich  naszej szkoły. Egzamin gimnazjalny składał się z trzech części: ‎

1.  humanistyczna z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie oraz z zakresu języka ‎polskiego,

2.  matematyczno-przyrodnicza z zakresu przedmiotów przyrodniczych i z zakresu ‎matematyki,

3. język obcy nowożytny.

GALERIA

 
BIWAK EDUKACYJNO-MIKOŁAJKOWY PDF Drukuj Email

W dniach 23 - 24listopada 2018r. Zuchy z Drobina wzięły udział w biwaku edukacyjno - mikołajkowym. Dzięki spotkaniu uczniowie mieli możliwość integracji z innymi Gromadami Zuchowymi, w czasie wielu wspólnych zabaw i pląsów zorganizowanych przez organizatorów biwaku.

 

Więcej…
 
PRÓBNY EGZAMIN ÓSMOKLASISTÓW PDF Drukuj Email

W dniach 21-23.11.2018 r. odbyły się próbne egzaminy ósmoklasisty. W pierwszym dniu młodzież pisała część humanistyczną, w drugim matematyczno- przyrodniczą, w trzecim języki obce. Do egzaminu przystąpiło 50 uczniów.

 

GALERIA

 
REJONOWY KONKURS ZESPOŁÓW PDF Drukuj Email

21 listopada chór szkolny w 36 osobowym składzie wraz z opiekunem p. Pawłem Sosińskim i p. Anną Rokicką brał udział w Rejonowym Konkursie Zespołów w Jeżewie. Podobnie jak rok temu zdobyliśmy w kategorii zespołów wokalnych pierwsze miejsce.

GALERIA

 
SKO - APEL PODSUMOWUJĄCY PDF Drukuj Email

W dniu 19 listopada odbył się w naszej szkole apel Szkolnej Kasy Oszczędności, zachęcający uczniów do systematycznego oszczędzania, zorganizowany przez opiekuna SKO Alinę Marcinkowską - Racką. W trakcie apelu dokonano podsumowania działalności SKO za rok szkolnym 2017 – 2018 i wręczono uczniom nagrody rzeczowe.

 

Więcej…
 
Lekcja WF dla przedszkolaków PDF Drukuj Email

W dniu 20 listopada przedszkolaki z Miejsko-Gminnego Przedszkola w Drobinie odwiedziły nasza szkołę i uczestniczyły na lekcji wf na hali MOKSiR.

GALERIA

 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 58
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1040 - 1125
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości