KOMUNIKAT DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo

W związku z procedurą tworzenia oddziału sportowego na rok szkolny 2018/2019 na poziomie klas czwartych, informuję Państwa:

1. Skład oddziału sportowego:

1)  zostanie ustalony w wyniku złożenia przez rodziców/opiekunów prawnych kwestionariusza przystąpienia ucznia do oddziału sportowego,

2)  zostanie ustalony na podstawie testu sprawności fizycznej, który odbędzie się  w dniu 11 czerwca 2018 roku o godzinie 12:00 w hali sportowej MOKSiR.

3)  wychowawca do oddziału sportowego zostanie wyznaczony przez dyrektora szkoły.

2. W dniu 12 czerwca 2018 roku o godzinie 16.30 nastąpi przydział pozostałych uczniów do oddziałów a i b.

1) Skład osobowy oddziałów może zostać ustalony na zasadzie porozumienia wszystkich zainteresowanych rodziców/opiekunów prawnych z zachowaniem równoliczności oddziałów oraz proporcjonalności chłopców i dziewczynek.

2) W przypadku braku porozumienia między rodzicami/opiekunami prawnymi nastąpi losowanie uczniów do oddziałów.

3) Przy obu sposobach, opisanych powyżej, przydzielenie wychowawców do oddziału a i b nastąpi po ustaleniu składów oddziałów w drodze losowania.

3. Niezwłocznie po ustaleniu składów osobowych oddziałów a, b i s nastąpi ich ogłoszenie w postaci list zamieszczonych na tablicy ogłoszeń przy gabinetach wicedyrektorów.

 

Z poważaniem

Bogdan Banaszczak

Dyrektor Szkoły Podstawowej

im. Marsz. J. Piłsudskiego w Drobinie

 
CUDOWNYCH RODZICÓW MAM... PDF Drukuj Email

29 maja 2018r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na zaproszenie dzieci przybyli do szkoły niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienie. Dyrektor Pan Bogdan Banaszczak powitał zebranych gości i złożył im serdeczne życzenia. Odświętnie ubrane dzieci z klas I-III wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne. Całość uroczystości przeplatana była piosenkami i tańcami.

Więcej…
 
TYDZIEŃ EKOLOGICZNY PDF Drukuj Email

W dniach 14-18 maja 2018r. w naszej szkole trwał tydzień ekologiczny. Każdy dzień tygodnia był oznaczony kolorami ziemi oraz związany był z wykonaniem zadania (wykonanie plakatu pt. „Przyroda-moja miłość”, wykonanie biżuterii ekologicznej, założenie żółtego elementu garderoby). Uwiecznieniem tygodnia ekologicznego były Gminne Obchody Dnia Ziemi, które odbyły się na hali MOKSiR-u.

 

Więcej…
 
ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSÓW W DNIU 30.V.2018R. (DZIEŃ DZIECKA) PDF Drukuj Email

 

Autobus gminny

Ranne przywozy bez zmian.

Odwozy:

13.00 – Dobrosielice

13.30 – Nowa Wieś, Kuchary, Cieśle, Karsy i Rogotwórsk

 

Autobus – Przewozy krajowe i zagraniczne osób

Ranne przywozy bez zmian.

Odwozy:

13.00 – Karsy, Niemczewo

13.30 – Cieszewo, Setropie

 
SPEKTAKL "MITY GRECKIE" PDF Drukuj Email

23 maja 2018 r. 43 uczniów z kl. IV-VI udały się do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na spektakl „Mity greckie” zrealizowany przez Wrocławski Teatr Edukacyjny In-Art.

Dzieci obejrzały pouczające i zabawne sceny odzwierciedlające codzienne życie bogów i herosów. Program powstał w oparciu o następujące mity i legendy: „O początku świata”, „O potężnym Zeusie”,  „O dzielnym Prometeuszu”, „O odważnym Heraklesie”, „O Hadesie- bogu świata podziemnego”, „O budowniczym Dedalu i jego synu Ikarze”.

GALERIA

Więcej…
 
UROCZYSTOŚCI ZWIĄZANE Z OBCHODAMI ROKU ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI PDF Drukuj Email

Dnia 21 maja 2018 roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego uczestniczyła w uroczystościach związanych  z obchodami Roku Świętego Stanisława Kostki. O godzinie 8:30 wzięliśmy udział w uroczystej Mszy Świętej w Kościele parafialnym w Drobinie. Następnie nastąpiło uroczyste przejście wszystkich uczniów, nauczycieli, dyrekcji, rodziców i kapłanów na czele z obrazem Św. Stanisława i jego relikwiami do hali MOKSiR. Tu odbyły się dalsze uroczystości. Młodzież przygotowana przez p. Jolantę Grzelak, p. Małgorzatę Plebaniak i p. Pawła Sosińskiego w spektaklu słowno-muzycznym przybliżyła postać Św. Stanisława.

GALERIA

 

Więcej…
 
INFORMACJA PDF Drukuj Email

W dniu dzisiejszym 25.05.208 r. w związku z pogrzebem Pani Jolanty Łuniewskiej jest zmiana w organizacji pracy szkoły.

Uroczystość  związana z Dniem  Matki zostanie  przeniesiona na wtorek 29.05.2018 r.  godz. 10.00.

 
ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email

Zapraszamy chętnych rodziców, którzy chcą uczestniczyć w pogrzebie Pani Jolanty Łuniewskiej w dniu 25.05.2018 r. do zebrania się pod halą MOKSiR i wyruszenia z całą społecznością szkolną o godz. 12:00 do kościoła.

 
FINAŁ PROJEKTÓW EDUKACYJNYCH PDF Drukuj Email

15 maja odbyło się podsumowanie gimnazjalnych projektów edukacyjnych. W tym roku szkolnym  uczniowie pracowali w siedmiu zespołach. Jak zwykle tematyka prac była bardzo szeroka: od zjawisk atmosferycznych, przez czytelnictwo po najbardziej lubiany  i (zwłaszcza przez chłopców) temat sportu.  

GALERIA

 
KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ PDF Drukuj Email

23 maja 2018 roku w Łęgu Probostwie odbył się III Konkurs Piosenki Angielskiej. Wszystkie uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione a nagrody zdobyły:
za zajęcie II miejsca -  Kinga Ziembińska z kl IV,
za zajęcie III miejsca - Oliwia Kopczyńska z kl VII oraz Magdalena Tomczak z kl V.

GALERIA

 
INTEGRACYJNE SPOTKANIE PDF Drukuj Email

W dniu 23 maja 2018 roku klasa VIa z oddziału integracyjnego naszej szkoły wraz z wychowawczynią panią Małgorzatą Mielczarską-Szmidt i nauczycielem wspomagającym panią Agnieszką Lemanowicz uczestniczyła w XII Integracyjnym Spotkaniu w Zespole Szkół w Goślicach. Spotkaniu towarzyszyły liczne atrakcje: występy, konkursy, zabawy, przejażdżki bryczką. Dziękujemy za zaproszenie i super zabawę. Oby takich spotkań było jak najwięcej. Dziękujemy rodzicom uczniów klasy VIa za pomoc i wsparcie w opiece nad uczniami-pani Annie Zielińskiej i pani Barbarze Koniecznej.

GALERIA

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 3 z 52
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1040 - 1125
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości