INTEGRACYJNE SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE PDF Drukuj Email

W dniu 8 grudnia 2017r. w naszej szkole odbyło się Drugie Integracyjne Spotkanie Mikołajkowe dla uczniów z Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach, Szkoły Specjalnej Podstawowej w Śmiłowie oraz uczniów z oddziału integracyjnego klasy VIa w Drobinie.

Zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Drobin – pan Andrzej Samoraj, Dyrekcja Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach – pani Beata Jakubowska wraz z uczniami i opiekunami, Dyrekcja Szkoły Podstawowej Specjalnej w Śmiłowie – pani Marta Samoraj wraz z uczniami i opiekunami oraz Rodzice uczniów klasy VIa.

 

Więcej…
 
Wizyta w OPS w Goślicach PDF Drukuj Email

W dniu 7 grudnia 2017r. uczniowie z naszej szkoły obdarowali dzieci z Ośrodka Pomocy Społecznej w Goślicach mikołajkowymi prezentami w postaci odzieży, przyborów szkolnych, gier i zabawek. Uczniowie klasy Ib wraz z wychowawczynią p. Katarzyną Romanowską przekazali prezenty na ręcę p. wicedyrektor Małgorzaty Klekowickiej już po raz dziewiąty.

Serdeczne podziękowania dla pana Gabriela Góreckiego, który zawiózł uczniów oraz wychowawcę klasy do Goślic.

 

GALERIA

 
WESOŁE DROBINKI - informacja PDF Drukuj Email

 

Informacja Burmistrza Miasta i Gminy Drobin
o naborze do Klubu Dziecięcego "Wesołe Drobinki"

 
MARATON PISANIA LISTÓW PDF Drukuj Email

8 grudnia odbył się w naszej szkole Maraton Pisania Listów - akcja Amnesty International (organizowana w Polsce od 2001 roku) polegająca na pisaniu listów do władz krajów, w których łamane są zapisy zawarte w Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. W tym roku pisaliśmy do rządów 10 państw w sprawie obrończyń i obrońców praw człowieka, którzy z powodu swojej działalności i przekonań są szykanowani, torturowani bądź więzieni.

 

Więcej…
 
Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY PDF Drukuj Email

KĄCIK CZYTELNICZY

PRZYGOTOWANY W RAMACH REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO

Uczennice klasy IIc realizujące projekt gimnazjalny „Z książką Ci do twarzy…” zapraszają wszystkich uczniów i nauczycieli do korzystania z kącika czytelniczego funkcjonującego podczas przerw na I piętrze budynku B.

GALERIA

 
OSZCZĘDZAJMY W "SKO" PDF Drukuj Email

W naszej szkole od wielu lat działa program edukacji finansowej SKO. W nawiązaniu do tego szczytnego celu, 28 listopada 2017r. odbył się apel pod hasłem „Oszczędzajmy w SKO”. Opiekun Szkolnej Kasy Oszczędności p. Alina Marcinkowska – Racka podsumowała rok szkolny 2016 /2017 w oszczędzaniu i wyróżniła uczniów, którzy zgromadzili na swoich książeczkach oszczędnościowych najwięcej pieniędzy. Wszystkim oszczędzającym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do oszczędzania.

GALERIA

 
PLUSZAKOWA LOTERIA PDF Drukuj Email

27 listopada z okazji Dnia Pluszowego Misia odbyła się loteria fantowa. Wygrać można było głównie pluszaki, które otrzymaliśmy od „małych i dużych”  ludzi o dobrych i wrażliwych sercach.

Bardzo dziękujemy za każdą maskotkę, zabawkę i inny przedmiot przekazany na loterię.

Całkowity dochód w kwocie 391,10zł został przeznaczony na zakup upominków (gier, puzzli, książeczek do kolorowania, kredek, książek, zabawek) dla dzieci przebywających w Płockich szpitalach. Upominki zostały przekazane 6 grudnia za pośrednictwem aktorów z Teatru Dramatycznego w Płocku.

Raz jeszcze DZIĘKUJEMY Uśmiech

Wolontariusze SKW "Otwarte Serca"

Więcej…
 
DZIEŃ OCHRONY PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email

10 grudnia jest dniem Ochrony Praw Dziecka. Z tej okazji uczniowie klasy I c i III a pod kierunkiem p. Olgi Skierskiej i p. Małgorzaty Lasockiej przygotowali i zaprezentowali apel, który miał na celu przypomnieć wszystkim, że dziecko to także człowiek, posiadający swoje prawa.

 

Więcej…
 
CZAPKA MIKOŁAJA PDF Drukuj Email

Dzień 6. grudnia w naszej szkole obchodzony jest jako Dzień Czapki Mikołaja. Wszyscy uczniowie, którzy ubrani byli w mikołajowe czapki, mogli je nosić przez cały dzień na każdej lekcji, dzięki czemu byli zwolnieni z odpytywania. Mikołajkowe święto zorganizował Samorząd Uczniowski Gimnazjum.

GALERIA

 
ANDRZEJKOWO... PDF Drukuj Email

Uczennice gimnazjum wraz z zarządem Samorządu Uczniowskiego zorganizowały pod okiem opiekuna- pani Joanny Komorowskiej "Szkolne Andrzejki". Przygotowane zostały stoiska z różnymi wróżbami, których przepowiednie zgodnie z hasłem przewodnim, powinny być traktowane "z przymrużeniem oka". Kameralny kącik z przebranymi za wróżki uczennicami, zwabił zacne grono uczniów, którzy na szczęście niezbyt serio traktowali przepowiednie.

GALERIA

 
PRZYSTANEK PROFILAKTYCZNY PAT-u PDF Drukuj Email

W dniach 17- 18 listopada odbył się Przystanek profilaktyczny PaT- u, w którym wzięliśmy udział 11- osobową grupą pod opieką p. E. Jarzębowskiej i p. M. Szmulewicz. 
Całe przedsięwzięcie odbyło się w hali sportowej przy Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Dąbrowskiej w Żurominie. Uczestnicy współpracowali z opiekunami na warsztatach wokalnych, teatralnych, decoupage’u oraz dobrego słowa. Organizatorzy podzielili się z nami także doświadczeniami dotyczącymi realizacji międzynarodowego projektu „YOUTHBANK”, którego celem jest wyłonienie i szkolenie młodzieżowych liderów działających na rzecz swojej społeczności lokalnej.

 

Więcej…
 
Więcej artykułów…
«pierwszapoprzednia11121314151617181920następnaostatnia»

Strona 11 z 54
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1040 - 1125
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1435 - 1520
  9. 1525 - 1610

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości