SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE PDF Drukuj Email

W dniu 23 maja 2019 roku odbyło się spotkanie profilaktyczne uczniów klas VII – VIII oraz klas III gimnazjum z przedstawicielami policji: panią Joanną Łopatowską – pracownikiem Zespołu ds. Prewencji Kryminalnej Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Płocku oraz sierż. szt. Piotrem Chylińskim – dzielnicowym Posterunku Policji w Drobinie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo nieletnich zarówno w szkole, jak i poza jej terenem oraz ukazanie konsekwencji prawnych wobec nieletnich.

GALERIA

 

Więcej…
 
WYCIECZKA PDF Drukuj Email

W dniach 21.05.2019 r. – 24.05.2019 r. odbyła się wycieczka uczniów do Poznania – Berlina – Tropical Islands Niemcy- Gniezno.

GALERIA

 
EGZAMIN NA KARTĘ ROWEROWĄ PDF Drukuj Email

W dniach 21.05. – 22.05.2019 r w naszej szkole odbył się egzamin na kartę rowerową, do którego  przystąpili uczniowie klas IV. Egzamin składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Egzamin przeprowadzał p. Bohdan Gapiński- nauczyciel techniki oraz instruktor nauki jazdy.

Oficjalne wręczenie kart rowerowych odbędzie się w dniu 31 maja 2019r. Gratulujemy klasom IV zdobycia pierwszego w życiu prawa jazdy i życzymy bezpiecznej jazdy na drodze.

GALERIA

 
ZUCHY POMAGAJĄ PDF Drukuj Email

W dniu 22 maja Zuchy odwiedziły Dzienny Dom „Senior +”. Podczas wizyty Zuchy wspólnie z Seniorami uczestniczyli w warsztatach kulinarnych, podczas których piekli babeczki. Upieczone babeczki Zuchy przyniosły do szkoły, gdzie sprzedawali je na przerwie uczniom i nauczycielom naszej szkoły. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na cele charytatywne. Wszystkim którzy dołączyli się do akcji serdecznie dziękujemy.

Więcej…
 
MISTRZOSTW0 POWIATU W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH PDF Drukuj Email

Dnia 15 maja 2019r w Drobinie odbyły się zawody powiatowe w mini piłce nożnej chłopców szkół podstawowych. Zawody rozgrywano na naszym orliku. Wzięło udział 6 drużyn: SP Proboszczewice, SP Wyszogród, SP Nowe Łupki, SP Gąbin, SP Duninów i gospodarz turnieju SP Drobin. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy. W grupie rozgrywano mecze systemem każdy z każdym, po których dwie najlepsze drużyny awansowały do półfinałów.

GALERIA

Więcej…
 
AMNESTY INTERNATIONAL PDF Drukuj Email

W niedzielę 12 maja 2019 spędziliśmy popołudnie na kolejnym warsztacie w ramach projektu START THE CHANGE organizowanego przez AMNESTY INTERNATIONAL – międzynarodową organizację walczącą o respektowanie praw człowieka.

GALERIA

Więcej…
 
SZKOŁA PODSTAWOWA WICEMISTRZEM POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ PDF Drukuj Email

W dniu 13.05.2019r. na boisku w Bielsku rozgrywane były Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej 6 - osobowej. Nasza drużyna wygrała wszystkie mecze, docierając do finału. W meczu o I miejsce niestety przyszła pierwsza porażka, ale i tak wicemistrzostwo powiatu jest sukcesem chłopaków.
W zespole grali: Dawid Rokicki, Kuba Dudkiewicz, Kuba Waleriański, Kamil Targaszewski, Kamil Skrocki, Tomasz Witkowski, Kacper Witkowski, Dawid Łuniewski.
Brawo dla całego zespołuUśmiech

 
KONKURS PLASTYCZNY PDF Drukuj Email

Regulamin Gminnego Konkursu Plastycznego z okazji Dnia Ziemi 2019

„Czy jesteś mały, czy jesteś duży - czyste powietrze Ci służy”

Organizatorem konkursu jest Urząd Miasta i Gminy w Drobinie oraz Miejsko-Gminne Przedszkole w Drobinie

Prace muszą ściśle dotyczyć tematyki Konkursu i spełniać następujące warunki:

1)   I grupa wiekowa – przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych – plakat ekologiczny z hasłem, technika dowolna, format papieru A3 (lub zbliżony), praca płaska;

2)   II grupa wiekowa – klasy IV-VI szkół podstawowych – komiks łączący w sobie zarówno część plastyczną, jak i tekstową, technika dowolna;

3)   III grupa wiekowa – klasy VII-VIII szkół podstawowych oraz III klasy gimnazjum – wiersz dotyczący przedmiotowej tematyki, format papieru A4.

Więcej…
 
MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ PDF Drukuj Email

Zgodnie z kilkunastoletnią tradycją naszej szkoły we wtorek 2 kwietnia 2019r. zostało zaprezentowane przedstawienie „Misterium Męki Pańskiej”. Scenariusz przedstawienia pt: „Coście ludzie uczynili” przybliżył najważniejsze momenty ostatnich dni ziemskiego życia Jezusa począwszy od namaszczenia w Betanii, przez uroczysty wjazd do Jerozolimy, Ostatnią Wieczerzę, Ogród Getsemanii, zdradę Judasza, ukrzyżowanie a kończąc radością Zmartwychwstania Jezusa.

Więcej…
 
DZIEŃ PASJI I INFORMACJI ZAWODOWYCH PDF Drukuj Email

WYBIERAMY SZKOŁY…

Nieuchronnie wielkimi krokami zbliża się dla tegorocznych absolwentów naszej szkoły czas podejmowania decyzji edukacyjnych. W rozważaniach nad wyborem szkoły średniej wspiera naszych uczniów Pani Hanna Szymańska – pedagog i doradca zawodowy, która prowadzi zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego w ciągu roku szkolnego, a w dniu dzisiejszym zorganizowała spotkanie z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych z terenu Płocka, Sierpca, Raciąża i Drobina.

GALERIA

Więcej…
 
MSZA ŚWIĘTA W INTENCJI BOHATERÓW POWSTANIA STYCZNIOWEGO WE WRÓBLEWIE PDF Drukuj Email

W dniu 22 marca 2019 r. na zaproszenie ks. Bogdana Pawłowskiego przedstawiciele naszej szkoły uczestniczyli w Mszy Świętej polowej, która odbyła się w przy obelisku upamiętniającym Bohaterów Powstania Styczniowego poległych w bitwie pod Wróblewem gm. Radzanów. Mottem uroczystości były słowa z listu biskupa płockiego Piotra Libery, skierowanego do zgromadzonych podczas uroczystości we Wróblewie w 2013 roku „Gloria victis et gloria memoribus” – „Chwała zwyciężonym i chwała tym, którzy pamiętają”.

GALERIA

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 2 z 61
 

LOGO SZKOŁY

pobierz

Godziny lekcyjne

  1. 800 - 845
  2. 855 - 940
  3. 950 - 1035
  4. 1045 - 1130
  5. 1150 - 1235
  6. 1250 - 1335
  7. 1345 - 1430
  8. 1440 - 1525
  9. 1535 - 1620

LogowanieGościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości